Oczyszczacz powietrza ZERO WINIX

Oczyszczacz powietrza ZERO Winix

Producent: Winix (Korea Południowa)

Pomieszczenia do 99 m2,

Jakość oczyszczania 8,5

Jonizator PlasmaWave ®

889
1,149

Dostawa w ciągu 1-2 w.d: Gratis!
<

Oczyszczacz powietrza WINIX ZERO jest przeznaczony do pracy w każdym środowisku domowym i jest gotowy do wychwytywania unoszącego się w powietrzu pyłu, pyłków, łupieżu zwierzęcego, dymu papierosowego, zarodników pleśni, lotnych związków organicznych i różnych zapachów domowych. Oczyszczacz powietrza WINIX ZERO najlepiej nadaje się do użytku w sypialni lub salonie, o maksymalnej powierzchni do 99 m2.

 

Oczyszczacz powietrza WINIX ZERO wykorzystuje 4-stopniowy system filtracji powietrza składający się z: zmywalnego filtra wstępnego, filtra z węglem aktywnym, prawdziwego filtra HEPA oraz unikalnej technologii oczyszczania powietrza WINIX PlasmaWave®. Wbudowany system czujników pozwala oczyszczaczowi powietrza reagować na bardzo drobne cząsteczki pyłu (PM2.5) w pomieszczeniu i automatycznie dostosowywać tryb pracy. Czujnik światła zastosowany w oczyszczaczu powietrza reaguje na światło w pomieszczeniu i reguluje natężenie światła emitowanego przez sam oczyszczacz powietrza. W nocy czujnik reaguje na światło w ciemnym pomieszczeniu i automatycznie włącza tryb nocny.

 

Oczyszczacz powietrza WINIX ZERO został przetestowany i zatwierdzony przez laboratoria AHAM i ECARF, dzięki czemu jest niezawodny w użyciu i rzeczywiście poprawi jakość powietrza w Twoim domu. Atrakcyjny wygląd oczyszczacza powietrza WINIX ZERO został nagrodzony w konkursie Reddot Design Award. Oczyszczacz ten nie tylko zapewni czystość powietrza, ale także sprawi, że wnętrze Twojego domu będzie nowoczesne.

 

  

 

 

4-STOPNIOWE OCZYSZCZANIE POWIETRZA

 

ZMYWALNY  FILTR WSTĘPNYZMYWALNY  FILTR WSTĘPNY

Filtr wstępny zbiera duże cząsteczki kurzu, kłaczków i sierści i przedłuża żywotność reszty filtrów.

 

 

 

 

FILTR WĘGLOWYFILTR WĘGLOWY

Filtr węglowy filtruje cząsteczki organiczne z powietrza, które mogą powstać podczas gotowania, w obecności zwierząt domowych i dymu papierosowego. Redukuje on również nieprzyjemne zapachy.

 

 

 

 

PRAWDZIWY FILTR HEPAPRAWDZIWY FILTR HEPA

Filtr HEPA usuwa 99,97% wszystkich cząstek stałych zawartych w powietrzu, takich jak drobny pyłek, alergeny, grzyby i pyłki.

 

 

 

 

TECHNOLOGIA PLAZMAWAVETECHNOLOGIA PLAZMAWAVE®

Technologia WINIX PlasmaWave® tworzy molekuły hydroksylowe, które w naturalny sposób neutralizują wirusy, bakterie i gazy, nie wytwarzając przy tym szkodliwego ozonu.

 

 

 

 

Parametry techniczne:

 • Maksymalnie dla pomieszczeń o powierzchni do - 99 m2 (optymalna powierzchnia użytkowa do 40 m2); *
 • Filtry - filtr wstępny zmywalny, filtr z węglem aktywnym (4 szt. w zestawie), filtr HEPA;
 • Wymiana filtra - Filtr HEPA powinien być wymieniany co najmniej co 12 miesięcy, a filtr wstępny z węglem aktywnym powinien być wymieniany co 3 miesiące. Zestaw filtrów do wymiany można znaleźć TUTAJ;
 • Stopnie prędkości wentylatora- 4;
 • Tryb nocny- jest;
 • Maksymalny przepływ powietrza - do 390 m3/h;
 • Jonizacja powietrza - tak, PlasmaWave®;
 • Zużycie energii elektrycznej - 3-70 W;
 • Czujnik pyłu (cząstek stałych) - jest;
 • Poziom hałasu - 27-51 dB;
 • Wymiary - 380 x 208 x 600 mm;
 • Waga - 7 kg;

 

 

Gwarancja

 

Zarejestruj oczyszczacz i uzyskaj dodatkowy rok gwarancji!!
Kliknij TUTAJ aby zarejestrować oczyszczacz powietrza Winix ZERO PRO

 

 

Zalecana powierzchnia jest obliczana przy uwzględnieniu parametrów przepływu powietrza, gdy wysokość sufitu w pomieszczeniu nie przekracza 2,5 m.

** Liczba porównawcza dla wszystkich oczyszczaczy powietrza w asortymencie. Oczyszczacze powietrza są porównywane w zależności od wielkości filtrów i ich właściwości.

 

Informacja
Nie wiesz jak wybrać oczyszczacz powietrza? Tutaj znajdują się recenzje wideo, które pomogą Ci podjąć decyzję. Kliknij tutaj.

 

 

 

Napisz recenzję

    Nie polecam           Polecam
AL 310 Oczyszczacz powietrza Wood's