ZERO N Oczyszczacz powietrza (WINIX)

Producent: Winix (Korea Południowa)

Pomieszczenia od 1 do 45 m2,

Jakość oczyszczania 7

 

768

Dodatkowy filtr gratis!
Dostawa w ciągu 1-2 w.d: Gratis!
<

Oczyszczacz powietrza WINIX ZERO N jest wyjątkowy i mocny, skutecznie oczyszcza powietrze sypialni lub salonie z alergenów, kurzu, pyłków, łupieżu zwierzęcego, dymu papierosowego, zarodników pleśni, lotnych związków organicznych (VOC) i domowych zapachów. Oczyszczacz powietrza WINIX ZERO N może być stosowany we wszystkich pomieszczeniach o powierzchni do 45 m2.

 

Oczyszczacz powietrza WINIX ZERO N wykorzystuje 3-stopniowy system filtracji powietrza składający się z: filtra wstępnego z tkaniny zmywalnej, wymiennego filtra z węgla aktywnego i prawdziwego filtra HEPA. Wbudowany system czujników pozwala oczyszczaczowi powietrza reagować na bardzo drobne cząsteczki (PM2.5) w powietrzu i automatycznie regulować tryb pracy. Czujnik światła zastosowany w oczyszczaczu powietrza reaguje na światło w pomieszczeniu i reguluje natężenie światła emitowanego przez oczyszczacz powietrza. W nocy czujnik reaguje na światło w ciemnym pomieszczeniu i automatycznie włącza tryb nocny.

 

Oczyszczacz powietrza WINIX ZERO N został przetestowany i zatwierdzony przez laboratoria AHAM i ECARF, dzięki czemu jest niezawodny w użyciu i rzeczywiście poprawi jakość powietrza w Twoim domu.

 

Prezentacja wideo oczyszczacza powietrza ZERO N WINIX

 

 

3-STOPNIOWE OCZYSZCZANIE POWIETRZA

 

ZMYWALNY FILTR WSTĘPNYZMYWALNY  FILTR WSTĘPNY

Filtr wstępny zbiera duże cząsteczki kurzu, kłaczków i sierści i przedłuża żywotność reszty filtrów.

 

 

 

 

FILTR WĘGLOWYFILTR WĘGLOWY

Filtr węglowy filtruje cząsteczki organiczne z powietrza, które mogą powstać podczas gotowania, w obecności zwierząt domowych i dymu papierosowego. Redukuje on również nieprzyjemne zapachy.

 

 

 

 

PRAWDZIWY FILTR HEPAPRAWDZIWY FILTR HEPA

Filtr HEPA usuwa 99,97% wszystkich cząstek stałych zawartych w powietrzu, takich jak drobny pyłek, alergeny, grzyby i pyłki.

 

 

 

 

 

Parametry techniczne:

 • Maksymalnie dla pomieszczeń o powierzchni do - 45 m2 (optymalna powierzchnia użytkowa do 24 m2); *
 • Filtry - filtr wstępny tkaninowy zmywalny, filtr z węglem aktywnym (4 szt. w zestawie), filtr HEPA;
 • Wymiana filtra - Filtr HEPA powinien być wymieniany co najmniej co 12 miesięcy, a filtr wstępny z węglem aktywnym powinien być wymieniany co 3 miesiące. Zestaw filtrów do wymiany można znaleźć TUTAJ;
 • Stopnie prędkości wentylatora- 3;
 • Tryb nocny- jest;
 • Maksymalny przepływ powietrza - do 330 m3/h;
 • Jonizacja powietrza - brak;
 • Zużycie energii elektrycznej - 3-40 W;
 • Czujnik pyłu (cząstek stałych) - jest;
 • Poziom hałasu - 26-47 dB;
 • Wymiary - 350 x 207 x 470 mm;
 • Waga - 6,2 kg;

 

 

Gwarancja

 

Zarejestruj oczyszczacz i uzyskaj dodatkowy rok gwarancji!!
Kliknij TUTAJ aby zarejestrować oczyszczacz powietrza Winix ZERO PRO

 

 

Zalecana powierzchnia jest obliczana przy uwzględnieniu parametrów przepływu powietrza, gdy wysokość sufitu w pomieszczeniu nie przekracza 2,5 m.

** Liczba porównawcza dla wszystkich oczyszczaczy powietrza w asortymencie. Oczyszczacze powietrza są porównywane w zależności od wielkości filtrów i ich właściwości.

 

Informacja
Nie wiesz jak wybrać oczyszczacz powietrza? Tutaj znajdują się recenzje wideo, które pomogą Ci podjąć decyzję. Kliknij tutaj.

 

 

 

Napisz recenzję

    Nie polecam           Polecam
AL 310 Oczyszczacz powietrza Wood's