DD8L Osuszacz powietrza (MEACO)

Producent: MEACO (Wielka Brytania)

Pomieszczenia do 70 m2

Wydajność- 8 L/doba (Niezależnie od temperatury)

Sterowanie- elektroniczne

1,390
1,399

Dostawa w ciągu 2-5 w.d: Gratis!
<

Czy masz wątpliwości, czy osuszacz powietrza sprosta oczekiwaniom? Skorzystaj z naszej oferty i wypróbuj nasz najpopularniejszy kolektor wilgoci! Kliknij ten link, aby uzyskać więcej informacji.

 

Gwarancja - 3 lata!

 

Meaco DD8l jest prawdopodobnie najlepszym osuszaczem, który zapobiega kondensacji na oknach, zatrzymuje rozprzestrzenianie się pleśni i eliminuje nieprzyjemny zapach wilgoci w domu. Ten osuszacz jest przeznaczony do stosowania w budynkach mieszkalnych, domach prywatnych, domkach ogrodowych

 

Osuszacz Meaco DD8l różni się od innych modeli tym, że gdy osiągnie określony poziom wilgotności względnej, urządzenie przestanie osuszać i wentylator będzie pracował przez kolejne 5 minut, ale woda nie będzie zbierana. Wentylator przestanie wtedy działać na trzydzieści minut, po czym wentylator uruchomi się ponownie na 5 minut, a czujnik wilgotności określi, czy powietrze wymaga osuszania. Jeśli poziom wilgotności względnej jest nadal niższy niż ustawiony, wentylator wyłączy się ponownie na 30 minut.

 

Parametry techniczne:


- Pomieszczenia do 70 m2(4/5 pokoi);

- Zdolność osuszania- 8 L/doba niezależnie od temperatury (Jednostki sprężarkowe zbierają 20-30 litrów na dobę w temperaturze 30°C, w temperaturze 18-20°C jest to 6-7 litrów);

- Automatyczne utrzymanie pożądanego poziomu wilgotności;

- Wydmuchuje powietrze cieplejsze o 10- 12°C ;

- Sterowanie- elektroniczne;

- Ochronny filtr wstępny;

- Jonizator;

- Trzy prędkości wentylatora;

- Przepływ powietrza - 80/100/115 m3/h;

- Możliwość stałego odpływu wody do kanalizacji;

- Pojemność zbiornika - 2 litry;

- Timer- do 8 h;

- Poziom hałasu - 39/43/48 dB (Standardowy osuszacz sprężarkowy nie pracuje ciszej niż 47dB);

- Zakres temperatury pracy - +1 - +400C (Standardowy osuszacz sprężarkowy 5-300C)

- Napięcie- 220-240V/50Hz;

- Pobór energii - 330W - Tryb cichego osuszania, do 650W - w trybie maksymalnym;

- Wymiary- 351 x 188 x 500 mm (Osuszacze sprężarkowe są znacznie większe);

- Waga urządzenia - 6,4 kg. (Osuszacze sprężarkowe ważą od 12 kg.);

 

MEACO DD8L to najlepsze rozwiązanie dla osób poszukujących wydajnego, niskoenergetycznego osuszacza.

 

Osuszacze MEACO DD8L najlepiej nadaje się do mieszkań, ponieważ jest wyjątkowo cichy, mogą suszyć pranie i są lekkie. Ponieważ nie ma kompresora, ten osuszacz może pracować wydajnie w niskich temperaturach, do których prosty kolektor sprężarkowytraci wydajność. Jest to bardzo ważne, ponieważ konwencjonalne nawilżacze kompresorowe działają skutecznie (zbierają 20-30 litrów / dzień) tylko w temperaturze 30 ° C. W 20 ° C ich wydajność spada do 6-7 litrów dziennie. A w 10 ° C zbierają tylko kilka litrów dziennie. Wahania temperatury nie mają wpływu na MEACO DD8L . Będzie zbierał 8 litrów zarówno w temperaturze 1 ° C, jak i 20 ° C.

 

MEACO DD8L wyłącza się automatycznie, gdy zbiornik na wodę jest pełny. Ten kolektor wilgoci ma również możliwość skierowania wody do odpływu. W zestawie jest specjalnie dostosowany wąż.

 

Główną zaletą MEACO DD8L w stosunku do konwencjonalnych nawilżaczy kompresorowych jest to, że ma jonizator, który redukuje kurz w powietrzu i może być opcjonalnie włączony lub wyłączony.

 

 

 

Napisz recenzję

    Nie polecam           Polecam
Jak wybrać osuszacz powietrza?