Osuszacz powietrza 10L ARETE ONE MeacoDry

Producent: MEACO (Wielka Brytania)

Pomieszczenia do 50 m2;

Wydajność - 10 l/doba;

Gwarancja - 2 lata.

1,200
Wyprzedany!

Z funkcją oczyszczania powietrza!
Dostawa: Gratis!
<

Osuszacz powietrza z serii ARETE® ONE MeacoDry do małych pomieszczeń nie tylko skutecznie zbiera nadmiar wilgoci, ale także oczyszcza powietrze. Ten osuszacz powietrza o wydajności do 10 litrów na dobę jest przeznaczony do użytku w mieszkaniu, małym biurze lub sklepie. Do oczyszczania powietrza wykorzystuje filtr HEPA, który wyłapuje bardzo drobne cząstki o średnicy zaledwie 0,3 mikrometra (0,0003 mm), unoszące się w powietrzu, takie jak zarodniki pleśni, różne bakterie, pyłki, sierść i inne alergeny.

 

Model Arete One 10L polecany jest dla osób, które chcą osuszyć powietrze w pomieszczeniach mieszkalnych o łącznej powierzchni nie przekraczającej 50 m2 *. Inne modele z tej serii:

 

Osuszacz powietrza Arete® One 10L to najcichszy z dotychczas opracowanych osuszaczy Meaco. Pracując na poziomie zaledwie 35 dB, jest dwa razy cichszy niż standard przemysłowy dla tego typu urządzeń. To sprawia, że ten osuszacz powietrza jest idealny do użytku domowego, nawet w nocy. Arete® One usuwa wilgoć z powietrza bardziej efektywnie przy niższych kosztach niż jakikolwiek inny osuszacz Meaco. Dzięki unikalnej konstrukcji wolnego wlotu powietrza, będziesz mógł umieścić osuszacz tuż przy ścianie, oszczędzając w ten sposób miejsce w pomieszczeniu.

 

Osuszacz powietrza w domu 10L Arete One Meaco

 

Osuszacz powietrza Arete® One nie tylko zbiera nadmiar wilgoci w domu, ale również skutecznie oczyszcza powietrze w domu z kurzu, pyłków, pleśni, sierści, bakterii i innych alergenów. Do oczyszczania powietrza wykorzystywany jest filtr HEPA, który zbiera 99,75% wszystkich zanieczyszczeń o wielkości do 0,3 mikrometra. Filtr HEPA jest sprzedawany oddzielnie. Jeśli osuszanie nie jest wymagane w sposób ciągły, można używać Arete® jako oczyszczacza powietrza w tym okresie, wybierając tylko dedykowany tryb oczyszczania powietrza.

 

Osuszacz powietrza Arete® One suszy pranie i zbiera wilgoć z pomieszczenia. Za jednym naciśnięciem przycisku włącz tryb maksymalnego osuszania na sześć godzin, a osuszacz wyłączy sprężarkę, gdy poziom wilgotności w pomieszczeniu spadnie do 35%, oszczędzając w ten sposób koszty energii. Wentylator będzie nadal pracował, aby zapewnić szybkie i wydajne suszenie prania.

 

Osuszacz powietrza Arete® One 10L sprawdza się w:

 

W pokoju dziennym lub kuchni W pokoju dziennym lub kuchni

 

Sypialni Sypialni

 

Łazience Łazience

 

Suszeniu prania Suszeniu prania

 

 

Obsługa osuszacza powietrza Arete® One jest bardzo prosta. Wystarczy wybrać tryb "Smart Humidity", a osuszacz wykona całą potrzebną pracę. Ten osuszacz powietrza został zaprojektowany tak, aby utrzymywać stabilny poziom wilgotności w domu przy jak najmniejszym zużyciu energii elektrycznej. W trybie automatycznego utrzymywania wilgotności, prędkość wentylatora zwiększa się, aby przyspieszyć zbieranie wilgoci lub przełącza się na cichszą pracę, gdy pożądana wilgotność jest prawie osiągnięta.

 

Sterowanie osuszaczem powietrza Arete One

 

Po naciśnięciu przycisku trybu nocnego światła i dźwięki ostrzegawcze zostaną wyłączone, a osuszacz powietrza będzie pracował w najcichszy możliwy sposób. Gdy w pobliżu znajdują się małe dzieci, które lubią bawić się ustawieniami urządzenia, należy użyć funkcji blokady panelu sterowania, aby zapobiec zmianie ustawień osuszacza.

 

Uchwyt osuszacza Arete One

Ukryty uchwyt

Gładkie linie skrywają solidny uchwyt do przenoszenia.

 

 

Zbiornik osuszacza Arete One

Duży zbiornik

2,5 litrowy zbiornik z wygodnym uchwytem do przenoszenia.

 

 

Filtr wstępny osuszacza Arete One

Filtr przesuwny

Łatwa do czyszczenia siatka ochronna.

 

 

Konstrukcja osuszacza Arete One

Przy ścianie

Boczny wlot powietrza umożliwia dociskanie do ściany.

 

 

Przewód osuszacza Arete One

Uchwyt na przewód

Wygodny uchwyt zapobiega samowolnemu skręcaniu się przewodu.

 

 

 

Parametry techniczne:

 • Maksymalnie dla pomieszczeń o powierzchni do - 50 m2; *
 • Wydajność - 10 L/doba przy temperaturze 30°C i wilgotności 80%;
 • Wydajność- 7,25 L/doba przy temperaturze 20°C i wilgotności 80%;
 • Maksymalny przepływ powietrza - 100 m3/h;
 • Pobór mocy - 0,199 kW przy temperaturze 30°C i wilgotności 80%;
 • Pobór mocy - 0,157 kW przy temperaturze 20°C i wilgotności 80%;
 • Pojemność zbiornika - 2,5 litra;
 • Zakres temperatury pracy - +2 do +35°C;
 • Poziom hałasu - 35-38 dB;
 • Możliwość podłączenia odpływu - Jest;
 • Automatyczne utrzymanie pożądanego poziomu wilgotności - Jest;
 • Tryb nocny- Jest;
 • Timer - Brak
 • Napięcie - 220-240V / 50Hz;
 • Wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) - 427 x 319 x 237 mm;
 • Waga - 10,7 kg;
 • Filtr (kupowany dodatkowo) - filtr HEPA do oczyszczania powietrza. Filtr do wymiany możesz znaleźć TUTAJ;

 

2 lata gwarancji

 

* Czynniki zmniejszające powierzchnię obsługiwaną przez osuszacz powietrza:

 1. Wentylacja pomieszczeń: intensywna wentylacja z wykorzystaniem systemów rekuperacji lub utrzymywanie otwartych okien zmniejszy efekt osuszania;
 2. Ilość źródeł wilgoci: ze względu na suszenie prania, otwarte akwaria, intensywne korzystanie z prysznica, częste podlewanie kwiatów itp. konieczne będzie gromadzenie większej ilości wody.
 3. Pożądany poziom wilgotności: aby osiągnąć poziom wilgotności względnej 40%, należy zebrać więcej wody niż by osiągnąć 50%.
 4. Klimat zewnętrzny: w przypadku występowania ujemnych temperatur, konieczne będzie utrzymanie poziomu wilgotności na jak najniższym poziomie, aby uniknąć kondensacji na oknach.
 5. Czas użytkowania: krótkie użytkowanie osuszacza spowoduje zebranie niewielkiej ilości wilgoci, która szybko powróci do pomieszczenia.

 

 

Napisz recenzję

    Nie polecam           Polecam
Jak wybrać osuszacz powietrza?