Osuszacz powietrza - oczyszczacz powietrza 25L ARETE® ONE MeacoDry

Producent: MEACO (Wielka Brytania)

Pomieszczenia do 100 m2;

Wydajność - 25 l/doba;

Zalecane do pomieszczeń mieszkalnych

1,799

Dostępność od kwietnia.
Dostawa w ciągu 2-5 w.d: Gratis!
<

Osuszacz powietrza ARETE® ONE MeacoDry 25L z funkcją oczyszczania powietrza filtrem HEPA skutecznie zbierze nadmiar wilgoci i ochroni przed pleśnią, rosą i kondensacją. To urządzenie do osuszania i oczyszczania powietrza jest nowym wyznacznikiem jakości i stylu na rynku. Przy projektowaniu osuszaczy Arete® One skupiono się głównie na użytkownikach, którzy potrzebują osuszania powietrza w zimnych porach roku, dlatego urządzenia są szczególnie wydajne w temperaturach pomiędzy 10°C a 20°C.

 

Model 25L Arete®One polecany jest dla osób, które chcą osuszyć powietrze w pomieszczeniach mieszkalnych o łącznej powierzchni nie przekraczającej 100 m2 *. Inne modele z tej serii:

 

Osuszacz powietrza Arete® One to najcichszy z dotychczas opracowanych dużych osuszaczy Meaco. Pracując na poziomie zaledwie 40 dB, jest dwa razy cichszy niż standard przemysłowy dla tego typu urządzeń. To sprawia, że ten osuszacz powietrza jest idealny do użytku domowego nawet w nocy. Arete® One usuwa wilgoć z powietrza bardziej efektywnie przy niższych kosztach niż jakikolwiek inny osuszacz Meaco. Dzięki unikalnej konstrukcji wolnego wlotu powietrza, będziesz mógł umieścić osuszacz tuż przy ścianie, oszczędzając w ten sposób miejsce w pomieszczeniu.

 

Osuszacz powietrza w domu Arete One Meaco 25L

 

Osuszacz powietrza Arete® One nie tylko zbiera nadmiar wilgoci w domu, ale również skutecznie oczyszcza powietrze z kurzu, pyłków, pleśni, sierści, bakterii i innych alergenów. Do oczyszczania powietrza wykorzystywany jest filtr HEPA, który zbiera 99,75% wszystkich zanieczyszczeń o wielkości do 0,3 mikrometra. Jeśli osuszanie nie jest wymagane w sposób ciągły, Arete® można używać jako oczyszczacza powietrza, wybierając tylko dedykowany tryb oczyszczania powietrza.

 

Osuszacz powietrza Arete® One suszy pranie i zbiera wilgoć z pomieszczenia. Jednym przyciskiem włącz tryb maksymalnego osuszania na sześć godzin, a osuszacz wyłączy sprężarkę, gdy poziom wilgotności w pomieszczeniu spadnie do 35%, oszczędzając w ten sposób koszty energii. Wentylator będzie nadal pracował, aby zapewnić szybkie i wydajne suszenie prania.

 

Osuszacz powietrza Arete® One 25L sprawdza się w:

 

W pokoju dziennym lub kuchni W pokoju dziennym lub kuchni

 

Sypialni Sypialni

 

Łazience Łazience

 

Suszeniu prania Suszeniu prania

 

 

Obsługa osuszacza powietrza Arete® One jest bardzo prosta. Wystarczy wybrać tryb "Smart Humidity", a osuszacz wykona całą pracę. Ten osuszacz powietrza został zaprojektowany tak, aby utrzymywać stabilny poziom wilgotności w domu przy jak najmniejszym zużyciu energii elektrycznej. W trybie automatycznego utrzymywania wilgotności, prędkość wentylatora zwiększa się, aby przyspieszyć zbieranie wilgoci lub przełącza się na cichszą pracę, gdy pożądana wilgotność jest prawie osiągnięta.

 

Sterowanie osuszaczem powietrza Arete One 25L

 

Po naciśnięciu przycisku trybu nocnego światła i dźwięki ostrzegawcze zostaną wyłączone, a osuszacz powietrza będzie pracował w najcichszym możliwym trybie. Gdy w pobliżu znajdują się małe dzieci, które lubią bawić się ustawieniami urządzenia, należy użyć funkcji blokady panelu sterowania, aby zapobiec zmianie ustawień osuszacza.

 

Uchwyt osuszacza Arete One

Ukryty uchwyt

Gładkie linie skrywają solidny uchwyt do przenoszenia.

 

 

Zbiornik osuszacza Arete One

Duży zbiornik

4,8 litrowy zbiornik z wygodnym uchwytem do przenoszenia.

 

 

Filtr wstępny osuszacza Arete One

Filtr przesuwny

Łatwa do czyszczenia siatka ochronna.

 

 

Konstrukcja osuszacza Arete One

Przy ścianie

Boczny wlot powietrza umożliwia dociskanie do ściany.

 

 

Przewód osuszacza Arete One

Uchwyt na przewód

Wygodny uchwyt zapobiega samowolnemu skręcaniu się przewodu.

 

 

 

Nagroda Quiet Mark

Osuszacz powietrza 25L ARETE ONE działa wyjątkowo cicho i zdobył międzynarodową nagrodę Quiet Mark dla firm, które nadają priorytet redukcji hałasu podczas opracowywania urządzeń codziennego użytku oraz w poszukiwaniu rozwiązań problemów związanych z hałasem.

 

Parametry techniczne:

 • Maksymalnie dla pomieszczeń o powierzchni do - 100 m2; *
 • Wydajność - 25 L/doba przy temperaturze 30°C i wilgotności 80%;
 • Wydajność - 17,5 L/doba przy temperaturze 20°C i wilgotności 80%;
 • Maksymalny przepływ powietrza - 160 m3/h;
 • Pobór mocy - 0,365 kW przy temperaturze 30°C i wilgotności 80%;
 • Pobór mocy - 0,280 kW przy temperaturze 20°C i wilgotności 80%;
 • Pojemność zbiornika - 4,8 litra;
 • Zakres temperatury pracy - +2 do +35°C;
 • Poziom hałasu - 40-42 dB;
 • Automatyczne utrzymanie pożądanego poziomu wilgotności - Jest;
 • Tryb nocny- Jest;
 • Timer - Brak
 • Napięcie - 220-240V / 50Hz;
 • Wymiary - 618 x 366 x 272 mm;
 • Waga - 16 kg;
 • Filtr (kupowany dodatkowo) - filtr HEPA do oczyszczania powietrza. Filtr do wymiany możesz znaleźć TUTAJ;
 • Pompa do automatycznego odprowadzania skroplin ( akcesorium). Pompę możesz znaleźć TUTAJ;

 

2 lata gwarancji

 

* Czynniki zmniejszające powierzchnię obsługiwaną przez osuszacz powietrza:

 1. Wentylacja pomieszczeń: intensywna wentylacja z wykorzystaniem systemów rekuperacji lub utrzymywanie otwartych okien zmniejszy efekt osuszania;
 2. Ilość źródeł wilgoci: ze względu na suszenie prania, otwarte akwaria, intensywne korzystanie z prysznica, częste podlewanie kwiatów itp. konieczne będzie gromadzenie większej ilości wody.
 3. Pożądany poziom wilgotności: aby osiągnąć poziom wilgotności względnej 40%, należy zebrać więcej wody niż by osiągnąć 50%.
 4. Klimat zewnętrzny: w przypadku występowania ujemnych temperatur, konieczne będzie utrzymanie poziomu wilgotności na jak najniższym poziomie, aby uniknąć kondensacji na oknach.
 5. Czas użytkowania: krótkie użytkowanie osuszacza spowoduje zebranie niewielkiej ilości wilgoci, która szybko powróci do pomieszczenia.

 

 

Napisz recenzję

    Nie polecam           Polecam
Jak wybrać osuszacz powietrza?