WINIX Jonizacja powietrza PlasmaWave

 

PlasmaWave™ niszczy zanieczyszczenia na poziomie molekularnym. W przeciągu sekundy PlasmaWave™ łączy się naturalnie w powietrzu z cząsteczkami wody(H2O), tworząc cząsteczki hydroksylowe (*OH).

OH to niestabilne cząstki, które kradną atomy wodoru od sąsiadujących cząstek (zanieczyszczeń) i przekształcają je w nieszkodliwe cząstki wody, dwutlenku węgla i inne nieszkodliwe cząsteczki. W efekcie następuje wyraźne zmniejszenie ilości zanieczyszczeń. Przekształcając cząsteczki PlasmaWave™ redukuje niepożądane zapachy, chemiczne opary (VOC), redukuje również inne zanieczyszczenia unoszące się w powietrzu.

Technologia PlasmaWave™ jest bezpieczna, ponieważ OH żyją tylko nanosekundę, podczas której przekształcają otaczające je cząsteczki zanieczyszczeń. Co najważniejsze, w przeciwieństwie do starszych technologii opartych na jonach, Plasma Wave nie wytwarza ozonu. W połączeniu z wentylatorem i filtrami systemu czyszczącego, PlasmaWave™ skutecznie i efektywnie czyści powietrze z niepożądanych zanieczyszczeń, łącznie z kurzem, dymem, zanieczyszczeniami, chemicznymi oparami, alergenami i nieprzyjemnymi zapachami.