Dostawa i płatność

Dostawa towarów

 

Towar może być dostarczony do Kupującego w następujący sposób:

 

1. Zasady dostarczania towarów do domu za pośrednictwem firmy kurierskiej:

1.1 Kurierzy mogą dostarczyć towar na terenie całej Polski. Kupujący musi podać dokładny adres dostawy towaru podczas zamówienia.

1.2 Cena dostawy podana jest na stronie produktu.

1.3 Po dostarczeniu towaru na adres wskazany w zamówieniu, Kupujący zobowiązuje się do samodzielnego odbioru tego towaru. Jeżeli Kupujący nie przyjmie towaru po dostarczeniu towaru na adres wskazany przez Niego w zamówieniu, Sprzedawca ma prawo przekazać go innej osobie mieszkającej pod wskazanym przez Kupującego adresem. W takim przypadku Kupujący nie ma prawa do zgłaszania roszczeń dotyczących wydania towaru innej osobie.

1.4 WAŻNE! Kiedy kurier dostarcza towar, należy dokładnie sprawdzić opakowanie W przypadku uszkodzenia opakowania, folii ochronnej, naklejki lub jakichkolwiek rozbieżności pomiędzy ilością i wagą towaru, należy odnotować to na liście przewozowym lub odmówić przyjęcia towaru. Przyjęcie towaru i podpisanie listu przewozowego bez komentarzy uważa się za prawidłową dostawę zamówienia.

 

2. Zasady odbioru w salonach sprzedaży:

2.1 Odbiór towaru może nastąpić tylko wtedy, gdy Sprzedawca poinformuje Kupującego o możliwości odbioru zamówienia.

2.2 Zamówiony towar należy odebrać w ciągu 3 dni roboczych od momentu poinformowania Kupującego przez Sprzedawcę o odbiorze towaru.

2.3 Zamówione towary są przekazane wyłącznie osobie, która złożyła zamówienie lub do osoby, która została wskazana do odbioru w momencie składania zamówienia. Przy odbiorze zamówionego towaru konieczne jest przedstawienie Sprzedawcy ważnego dokumentu tożsamości (dowód osobisty, paszport, prawo jazdy).

 

 

Płatność

 

Możesz zapłacić za towar w następujące sposoby:

- W sklepie OROLE.pl. Gotówką lub kartą płatniczą.

- Gotórką lub kartą w trakcie odbioru towaru od kuriera.

- Przelew bankowy - Na podstawie faktury proforma.

- Automatyczną płatność internetową (BLIK, kartą płatniczą, google pay, raty).

Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

 

Płatność