O nas

O nas Orole.pl

 

Powietrze jest ważnym elementem dla ludzkości i życia planety. Coraz więcej osób na całym świecie zaczyna interesować się jakością powietrza, którym oddychają nie tylko na zewnątrz, ale również w pomieszczeniach, gdzie spędzają większość życia. Prawidłowe i zdrowe powietrze nie tylko zapobiega chorobom czy alergiom, ale także poprawia samopoczucie, koncentrację, relaks, a nawet obniża koszty utrzymania.

 

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszej strony oraz za zainteresowanie naszymi produktami.

 

OROLE.pl - jesteśmy specjalistycznym dystrybutorem urządzeń mikroklimatycznych. Nasze produkty można obejrzeć na żywo w sklepie marki OROLE w Warszawie. Asortyment urządzeń mikroklimatycznych obejmuje:

 

MISJA

Oferujemy naszym klientom niezawodne i sprawdzone urządzenia. Eksperci, którzy doskonale znają się na urządzeniach, doradzą i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie, aby poprawić klimat w pomieszczeniach. Klient otrzyma u nas zrozumiałe informacje na temat działania urządzeń, cech poszczególnych technologii oraz odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące sprzętów. Reprezentujemy wyłącznie niezawodnych i profesjonalnych producentów produktów do uzdatniania powietrza, którzy już teraz należą do międzynarodowych liderów. Nieustannie inwestujemy w edukację konsumentów za pośrednictwem zarówno mediów społecznościowych, jak i mediów standardowych. Na naszym portalu www.orole.pl staramy się w najbardziej atrakcyjny i zrozumiały sposób przekazywać informacje o produktach i różnych aspektach jakości powietrza w pomieszczeniach.

 

O FIRMIE

ORO PL sp.z.o.o. specjalizuje się w zakresie poprawy jakości mikroklimatu wewnątrz pomieszczeń. Szeroka gama produktów, zarówno pod względem cen, jak i specyfikacji produktów, zaspokoi potrzeby każdego klienta. Jesteśmy jednym z największych wyspecjalizowanych sprzedawców zajmujących się osuszaniem, nawilżaniem i oczyszczaniem powietrza w Polsce.

Nasze oddziały w innych krajach:

 

Śledźcie nas na portalach społecznościowych:

     

 

PARTNERZY

O nas mapa OROLE.pl

 

Optymalny i komfortowy poziom wilgotności w domu nie tylko ochroni Twoje mienie przed niepożądanymi uszkodzeniami spowodowanymi kondensacją, pleśnią czy gniciem, ale co ważniejsze, spędzenie czasu w odpowiednim powietrzu sprawi, że będziesz mniej zmęczony, zdrowszy i szczęśliwszy!