Wypróbuj osuszacz!

Czy masz wątpliwości, czy osuszacz będzie w stanie zredukować wilgotność w pomieszczeniach i rozwiązać problemy z wilgotnością? Mamy dla Ciebie specjalną ofertę!

Wypróbuj jeden z najlepszych osuszaczy w Europie - WDD80 Wood's za darmo, zanim kupisz nowy. Jeśli osuszacz nie spełni Twoich oczekiwań i zdecydujesz się nie kupować nowego, test będzie kosztował Cię tylko 20 zł.

WDD80 Wood's to jedne z najlepszych osuszaczy domowych na rynku, zapobiegają kondensacji pary wodnej na oknach, powstrzymują rozprzestrzenianie się pleśni, przyspieszają suszenie bielizny i eliminują zapach wilgoci w domu. Osuszacz WDD80 Wood's jest jednym z najcichszych osuszaczy na świecie, a jednocześnie ogrzewa powietrze podczas suszenia. Osuszacze te nadają się do stosowania w budynkach mieszkalnych, domach i domkach działkowych.

 

Warunki oferty:

1. Osuszacz może być testowany do 3 dni (znaczący efekt jest zwykle zauważalny po 1 dniu użytkowania);

2. Osoba może skorzystać z oferty tylko raz;

3. Osuszacz do testu można odebrać w Orole.pl w sklepie w Warszawie, ul Jana Kazimierza 68 lok 10;

4. Urzędowy dokument identyfikacyjny (paszport, dowód osobisty) jest wymagany w celu pobrania osuszacza do badania. Jeżeli osoba nie posiada wymaganego dokumentu lub nie zgadza się na jego dostarczenie, wpłaca się kaucję gotówkową;

5. Osuszacz WDD80 Wood's przeznaczony jest wyłącznie do użytku domowego i biurowego, gdy pomieszczenia są w pełni wykończone. Urządzenie to nie może być używane do celów komercyjnych, przemysłowych lub budowlanych, suszenia betonu, tynku lub innych materiałów budowlanych. Nie należy go również stosować w miejscach słabo utrzymanych i rzadko czyszczonych, takich jak piwnice, garaże, magazyny itp.

6. W celu przetestowania zostanie dostarczona wersja demonstracyjna osuszacza WDD80. Musi ona zostać zwrócona sprzedawcy po okresie próbnym.

 

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami.