B125 Nawilżacz powietrza (BRUNE)

Producent: Brune (Niemcy)

Pomieszczenia do 60 m2,

Wydajność do 950 ml/h,

Ewaporacyjny

E-cena
1,099

Nie pozostawia osadu z kamienia!
W magazynie w Warszawie
Dostawa w ciągu 2-3 w.d: Gratis!

Nawilżacz powietrza B125 Brune został zaprojektowany w celu utrzymania optymalnej wilgotności względnej w pomieszczeniach mieszkalnych i roboczych. W chłodniejszych miesiącach roku wewnętrzne źródła ciepła osuszają pomieszczenia. Utrzymując optymalny poziom wilgotności, nawilżacz powietrza nie tylko chroni ludzkie zdrowie, ale także chroni meble, drewniane podłogi, drzwi, obrazy i inne przedmioty gospodarstwa domowego przed potencjalnym uszkodzeniem. Dzięki zwartej konstrukcji nawilżacze powietrza Brune dyskretnie wtapiają się w otoczenie, a dzięki dużej przepustowości mogą nawilżyć do 60 m2 lub 140 m3.

 

Nawilżacz powietrza ma dużą wydajność wodną, ​​co pozwala na ciągłe nawadnianie pomieszczeń przez długi czas. Po osiągnięciu optymalnego poziomu wilgotności urządzenie automatycznie przestaje nawilżać. Zasada ewaporacji zapobiega skraplaniu się wilgoci na sąsiednich powierzchniach i zapobiega osadzaniu się kamienia na meblach, sprzęcie i tym podobnych.

 

Dzięki kompaktowej konstrukcji B125 jest idealnym nawilżaczem do gablot, lad i humidorów, w których przechowywane są produkty tytoniowe, i wilgotność musi być utrzymywana na stałym poziomie ~ 70% (maksymalna pojemność humidora - do 6 m3).

 

Parametry techniczne:

- Maksymalna wydajność nawilżania - do 950 ml/h (22,8 L/doba);

- Nadaje się do pomieszczeń do - 60 m2;

- Rodzaj nawadniania - Ewaporacja z wentylatorem;

- Pojemność zbiornika - 11 litrów;

- Poziom hałasu - poniżej 34dB;

- Pobór energii - 25W;

- Kolor- biały;

- Wymiary- 450 x 285 x 298 mm;

- Waga- 4,2 kg;

- Wymienny filtr dystrybucji wilgoci;

-Szuflada do odparowywania olejków eterycznych - brak;

 

dviejų metų garantija

 

Napisz recenzję

    Nie polecam           Polecam
Nawilżacz powietrza ALAZE Stylies