B280 Nawilżacz powietrza (BRUNE)

Producent: Brune (Niemcy)

Pomieszczenia do 180 m2,

Wydajność do 1200 ml/h,

Ewaporacja

5,699

Dostawa w ciągu 1-3 w.d: Gratis!

Wydajny nawilżacz B280 Brune został zaprojektowany w celu utrzymania optymalnego poziomu wilgotności względnej w środowisku mieszkalnym, biurowym i przemysłowym, a także w biurze, sklepie, bibliotekach, salach konferencyjnych, drukarniach i sklepach z instrumentami muzycznymi. W chłodniejszych miesiącach roku wewnętrzne źródła ciepła wytwarzają ciepłe powietrze, które osusza drogi oddechowe. Utrzymując optymalną wilgotność nawilżacz nie tylko chroni ludzkie zdrowie, ale także chroni meble, drewniane podłogi, drzwi, obrazy, instrumenty muzyczne, eksponaty muzealne, przedmioty i inne przedmioty przed potencjalnym uszkodzeniem. Ze względu na wysoką przepustowość może obsłużyć do 180 m2 lub 500 m3.

Nawilżacz powietrza ma dużą pojemność wodną, ​​co pozwala na ciągłe nawadnianie pomieszczeń przez długi czas. Automatyczny czujnik wilgotności stale mierzy wilgotność względną powietrza, a urządzenie automatycznie zatrzymuje nawilżanie, gdy tylko zostanie osiągnięty pożądany poziom wilgotności. Zasada ewaporacji zapobiega kondensacji wilgoci na sąsiednich powierzchniach i zapobiega osadzaniu się kamienia na meblach, sprzęcie gospodarstwa domowego i tym podobnych. Solidne koła ułatwiają przenoszenie nawilżacza z jednego miejsca do drugiego. Nawilżacz powietrza Brune B280 ma dodatkową kratkę osuszającą na świeżym powietrzu w górnej części urządzenia, która zapewnia jeszcze lepszy rozkład wilgotności w pomieszczeniu.

Nawilżacz powietrza B280 może wstępnie ustawić żądany poziom wilgotności względnej i zablokować panel sterowania. Jest to bardzo przydatne, gdy urządzenie znajduje się w miejscu publicznym, co uniemożliwia osobom nieupoważnionym zmianę ustawień urządzenia. Urządzenie nadaje się również do stosowania w dużych pomieszczeniach („humidorach”), w których przechowywane produkty tytoniowe i wilgotność powinny być utrzymywane na poziomie około 70% (maksymalna objętość humidora do 20 m3).

 

Parametry techniczne:

- Maksymalna wydajność nawadniania do 1200 ml / h (28,8 l / dzień);

- Nadaje się do pomieszczeń do - 180 m2;

- rodzaj nawadniania - zimna para, wentylator, parownik;

- Prędkości wentylatora - 8;

- Przepływ powietrza - do 500 m³ / h;

- Pojemność zbiornika na wodę - 25 litrów;

- Sterowanie- elektroniczne;

- Automatyczna kontrola poziomu wilgoci - dostępne;

- Poziom hałasu poniżej 44dB;

- Pobór mocy - 45 W;

- Kolor - biały lub ciemnoszary;

- Wymiary - 645 x 665 x 295 mm;

- waga - 14 kg;

- Wymienny filtr dystrybucji wilgoci;

- Jonizator - jest;

- Specjalna szuflada do odparowywania olejków eterycznych - brak;
 

 

dviejų metų garantija

 

Dostępne dodatkowe opcje (więcej informacji można uzyskać u sprzedawcy):

B280 AWZ (Brune) - z automatycznym uzupełnianiem zbiornika wody (możliwość podłączenia do źródła wody);

B280 UV - z lampą ultrafioletową do zabijania bakterii;

B280 UV + AWZ - z automatycznym uzupełnianiem zbiornika wody (możliwość podłączenia do źródła wody) i lampą ultrafioletową do niszczenia baketarii;

B280 Frunk - z bezprzewodowym miernikiem wilgotności;

B280 Frunk + AWZ - z bezprzewodowym miernikiem wilgotności i automatycznym napełnianiem zbiornika wody (opcja podłączenia wody);

B280 Frunk + UV - z bezprzewodowym miernikiem wilgotności i lampą ultrafioletową do zabijania bakterii;

B280 Frunk + UV + AWZ - z bezprzewodowym miernikiem wilgotności, lampą ultrafioletową do zabijania bakterii i automatycznym uzupełnianiem zbiornika wody (opcja podłączenia wody).

Napisz recenzję

    Nie polecam           Polecam
Nawilżacz powietrza ALAZE Stylies