B300 Nawilżacz powietrza (BRUNE)

Producent: Brune (Niemcy)

Pomieszczenia do 240 m2,

Wydajność do 1400 ml/h,

Ewaporacja

8,699

Dostawa (poproś o czas dostawy): Gratis!

Wydajny nawilżacz B300 Brune został zaprojektowany w celu utrzymania optymalnego poziomu wilgotności względnej w środowisku mieszkalnym, biurowym i przemysłowym, a także w sklepie, bibliotekach, salach konferencyjnych, drukarniach i sklepach z instrumentami muzycznymi. W chłodniejszych miesiącach roku wewnętrzne źródła ciepła wytwarzają ciepłe powietrze, które osusza drogi oddechowe. Utrzymując optymalny poziom wilgotności, nawilżacz nie tylko chroni ludzkie zdrowie, ale także chroni meble, drewniane podłogi, drzwi, obrazy, instrumenty muzyczne, eksponaty muzealne, przedmioty i inne przedmioty przed potencjalnym uszkodzeniem. Dzięki wysokiej przepustowości może obsłużyć do 240 m2 lub 600 m3.

Nawilżacz powietrza ma dużą pojemność zbiornika, ​​co pozwala na ciągłe nawadnianie pomieszczeń przez długi czas. Automatyczny czujnik wilgotności stale mierzy wilgotność względną powietrza, a urządzenie automatycznie zatrzymuje nawilżanie, gdy tylko zostanie osiągnięty pożądany poziom wilgotności. Zasada zimnej pary zapobiega kondensacji wilgoci na sąsiednich powierzchniach i zapobiega osadzaniu się kamienia na meblach, sprzęcie gospodarstwa domowego i tym podobnych. Solidne koła ułatwiają przenoszenie nawilżacza z jednego miejsca do drugiego. 

Nawilżacza B300 można użyć do ustawienia żądanego poziomu wilgotności względnej i zablokowania panelu sterowania. Jest to bardzo przydatne, gdy urządzenie znajduje się w miejscu publicznym, aby zapobiec zmianie ustawień urządzenia przez osoby nieupoważnione. Urządzenie nadaje się również do stosowania w dużych nawilżaczach („humidorach”), w których przechowywane są produkty tytoniowe i wilgotność powinna być utrzymywane na poziomie około 70% (maksymalna objętość humidora do 24 m3).

 

Parametry techniczne:

- Maksymalna wydajność nawadniania do 1400 ml / h (33,6 l / dzień);

- Nadaje się do pomieszczeń do - 240 m2;

- rodzaj nawadniania - zimna para, wentylator, parownik;

- Prędkości wentylatora - 2;

- Przepływ powietrza - do 600 m³ / h;

- Pojemność zbiornika na wodę - 25 litrów;

- Zarządzanie - elektroniczne;

- Automatyczne wsparcie poziomu wilgoci - dostępne;

- Poziom hałasu poniżej 40dB;

- Zużycie energii elektrycznej - 58 W;

- Kolor - szary;

- Wymiary - 740 x 705 x 410 mm;

- waga - 19 kg;

- Wymienny filtr dystrybucji wilgoci;

- lampa UV - dostępna;

- Specjalna szuflada do odparowywania olejków eterycznych - brak;

 

dviejų metų garantija

 

Dostępne dodatkowe opcje (więcej informacji można uzyskać u sprzedawcy):

B300 UV + AWZ - z automatycznym uzupełnianiem zbiornika wody (opcja podłączenia wody) i lampą ultrafioletową do niszczenia bakterii;

Napisz recenzję

    Nie polecam           Polecam
Nawilżacz powietrza ALAZE Stylies