H680 Oczyszczacz nawilżacz powietrza (BONECO)

Producent: Boneco (Szwajcaria)

Pomieszczenia do 100 m2,

Wydajność - 1000 ml/h,

Jakośc oczyszczania 7/10

3,499
3,799
Wyprzedany!

Dostawa: Gratis!
<

Hybrydowy H680 jednocześnie nawilża i oczyszcza powietrze. Niezależnie od tego, czy używasz H680 jako nawilżacza powietrza, oczyszczacza powietrza lub kombinacji obu tych elementów - spełni wszystkie Twoje potrzeby. Nawilżacz powietrza H680 jest bardzo wydajny i nadaje się do zastosowań domowych i biurowych.

Głównymi elementami nawilżacza H680 są zintegrowany filtr hybrydowy i sieć nawadniająca. Niewymienny filtr wstępny zbiera unoszące się w powietrzu włosy, kurz i inne ciężkie zanieczyszczenia. Filtr hybrydowy składa się z filtra z węglem aktywnym i filtra HEPA, które razem oczyszczają powietrze,z wirusów pyłków i pochłaniają zapachy.

 

Parametry techniczne:

Maksymalna wydajność nawadniania - 1000 ml / h (24 l / dzień);
Nadaje się do pomieszczeń do - 100 m2;
Rodzaj nawadniania - zimna para;
Pojemność zbiornika na wodę - 10 litrów;
Połączony filtr HEPA z węglem aktywnym (wymienny raz w roku);
Sterowanie - elektroniczny wyświetlacz LCD;
Automatyczna kontrola wilgotności ;
Poziom hałasu- poniżej 25dB;
Pobór mocy - 30 W;
Kolor - biały;
Wymiary - 347 x 435 x 490 mm;
Waga - 10,4 kg;
Tacka na olejki eteryczne

Ocena CADR:

  • Obszar testowy - 15 m2;
  • Kurz- 110;
  • Pyłek - 103;
  • Dym tytoniowy - 96.

 

Zdrowe powietrze do snu, życia i pracy

 

Innowacyjne systemy filtracji i nawilżania dają urządzeniu nowe możliwości techniczne. Ta kombinacja zapewni powietrze porównywalne z leśnym. Zmywalny filtr wstępny odfiltrowuje włosy, łupież zwierzęcy, kurz domowy i inne większe zabrudzenia. Innowacyjna powłoka filtra HEPA wyeliminuje praktycznie wszystkie bakterie i wirusy, pyłki, drobne cząsteczki i inne szkodniki. Wreszcie, filtr z węglem aktywnym usuwa nieprzyjemne zapachy z kuchni i palarni. Po całkowitym oczyszczeniu powietrze jest zwilżane i wracane do pomieszczenia. Wszystkie te funkcje są połączone w pojedynczy filtr hybrydowy, Boneco H680 to wspaniałe osiągnięcie w nawilżaniu i oczyszczaniu powietrza z tym filtrem i bez niego.

  Zintegrowany higrostat i czujnik cząstek monitorują klimat w pomieszczeniu i automatycznie dostosowują warunki do własnych wymagań. Siedem poziomów wentylatora można regulować w zależności od potrzeb. W trybie „nocnym” system będzie działał wyjątkowo cicho, a w trybie maksymalnym urządzenie będzie działać z pełną wydajnością. Urządzenie ma przyjazne dla użytkownika funkcje, takie jak pilot, tryb czyszczenia, czytelny wyświetlacz.

Inteligentna konstrukcja urządzenia

 

Boneco H680 to niezwykle wysokiej jakości urządzenie zdolne do odparowywania do 1000 gramów wody na godzinę. Czyści klimat wewnętrzny w dużym mieście, niezależnie od tego, czy jest to mieszkanie, strych czy biuro. Wydajny do powierzchni do 100m2. Dzięki stylowemu wyglądowi urządzenie nie musi być ukryte w rogu pokoju. W rzeczywistości to urządzenie jest niezwykle stylowe i zasługuje na miejsce na widoku w domu. Czysty luksus - czyste szwajcarskie górskie powietrze - w Twoim domu.

 

dviejų metų garantija

 

Przedłuż swoją gwarancję do 3 lat GRATIS!
Zarejestruj osuszacz powietrza na stronie producenta, a gwarancja zostanie przedłużona o kolejny 1 rok.
Link do rejestracji: https://bonecopolska.pl/gwarancja.html

Napisz recenzję

    Nie polecam           Polecam
Nawilżacz powietrza ALAZE Stylies