Oczyszczacz powietrza AL 310 Wood's

Producent: Wood's (Szwecja)

Pomieszczenia do 50 m2,

Jakość oczyszczania 8

Jonizacja

E-cena
2,699

10 lat gwarancji! Wyprodukowano w Szwecji!
W magazynie w Warszawie
Dostawa w ciągu 1-3 w.d: Gratis!
<

AL 310 firmy Wood's to kompaktowy, wydajny i wyjątkowo ekonomiczny oczyszczacz powietrza. Urządzenie jest specjalnie zaprojektowane do użytku w salonach (mieszkanie 1-3 pokojowe), biurach lub innych pomieszczeniach o powierzchni do 60 m2. Dzięki cichej pracy AL 310, może pracować przez całą noc nie zakłócając snu.

Ze względu na niskie zużycie energii i cichą pracę, oczyszczacz ten jest idealnym wyborem do stosowania w salonie i w sypialni. Opatentowany jonizowany filtr Active ION HEPA zapewnia wysoki przepływ powietrza i najwyższy standard oczyszczenia powietrza przy niskim zużyciu energii i cichej pracy. Oczyszczacz powietrza AL 310 firmy Wood's nie zużywa więcej energii niż budzik! Obudowa AL 310 Wood's wykonana jest z metalu, który jest nie tylko bardzo trwały, ale także higieniczny, nie wydziela zapachu i w prawie 100% nadaje się do recyklingu.

Oczyszczacz powietrza AL 310 firmy Wood's ma trzy prędkości wentylatora i osiąga maksymalny przepływ powietrza do 300 m3 / h. Dzięki temu oczyszczacz powietrza może być używany w pomieszczeniach o powierzchni do 50 m2. Ten wydajny i stylowy oczyszczacz powietrza oczyści powietrze z kurzu, pyłków, bakterii, alergenów i innych szkodliwych cząstek większych niż 2,5 mikrometra ( 2.5 PM). Dzięki niskiemu zużyciu energii i cichej pracy możesz pozostawić oczyszczacz powietrza włączony przez cały dzień, w nocy, po wyjściu z domu lub biura. W ten sposób zawsze utrzymasz zdrowe powietrze w pomieszczeniu, nie martwiąc się o hałas i wysokie rachunki za prąd.

Oczyszczacz powietrza AL 310 firmy Wood's można dodatkowo wyposażyć w filtr węglowy eliminujący nieprzyjemne zapachy, takie jak dym, tytoń i przypalony zapach. Filtr węglowy jest dostępny osobno. Istnieją dwa rodzaje filtrów węglowych dla tego modelu - 130 g węgla aktywnego i 600 g węgla aktywnego. Szacuje się, że do zneutralizowania zapachu jednego papierosa potrzebny jest około 1 gram węgla aktywnego!
 

Parametry techniczne:

- Powierzchnia do 50 m2;

- Filtr- HEPA (Do wymiany raz w roku)

- Trzy prędkości wentylatora

- Przepływ powietrza - 75 / 150 / 300 m3/h;

- Jonizacja powietrza 

- Czujniki- brak;

- Pobór energii - 4 / 10 / 19 W;

- Certyfikat Energy Star;

- Poziom hałasu - >27 dB (Głośnie przy wyższych obrotach wentylatora);

- Wymiary- 160 x 510 x 610 mm;

- Waga- 12 kg;

 

ocena CADR:

  • Powierzchnia testowa - 25 m2;
  • Kurz- 145;
  • Pyłki- 161;
  • Dym papierosowy - 132.

 

Dzięki wymianie filtra HEPA co 6 miesięcy gwarancja zostaje przedłużona do 10 lat! W przeciwnym razie zastosowanie będzie miała standardowa 2-letnia gwarancja.

 

 

Oczyszczacz powietrza AL 310 jest certyfikowany przez:

Energy star sertifikatas       Aham sertifikatas

Oczyszczacz powietrza AL 310 Wood's

 

 

Napisz recenzję

    Nie polecam           Polecam
AL 310 Oczyszczacz powietrza Wood's