Roger Little Oczyszczacz powietrza (StadlerForm)

Pomieszczenia do 35 m2,

Jakość oczyszczania 7

Technologia Dual Filter™

769
999

Dostawa w ciągu 2-5 w.d: 13.00
<

Złe zapachy, lotne związki organiczne, drobny pyłek, pyłki, wirusy i bakterie mogą pogarszać jakość naszego powietrza. Oczyszczacz powietrza Roger little monitoruje jakość powietrza w domu lub w biurze. Stale mierzy ją za pomocą czujnika i natychmiast wykrywa zanieczyszczenia, takie jak zapachy lub lotne związki organiczne (VOC). Wskaźnik jakości powietrza informuje o pogorszeniu się jakości powietrza poprzez zmianę jego koloru. Specjalnie opracowany podwójny filtr Dual Filter™ łączy w sobie filtr HEPA i filtr z węglem aktywnym. Filtr HEPA jest bardzo skuteczny w oczyszczaniu powietrza z zanieczyszczeń, a filtr z węglem aktywnym umiejętnie eliminuje przykre zapachy. Roger little jest idealny do mniejszych pomieszczeń o powierzchni do 35 m2 i z wyczuciem dostarcza czyste i zdrowe powietrze w domu i w biurze oraz pozwala osobom cierpiącym na alergie wziąć głęboki oddech.

 

Parametry techniczne:

 

- Pomieszczenia do 35 m2;

- Filtry - HEPA i węglowy w technologi Dual Filter™

- Wymiana filtra - co najmniej co 12 miesięcy.

- Pięć prędkości wentylatora i dodatkowy tryb nocny.

- Pobór energii - 5 – 40 W;

- Czujniki - czujnik cząstek, czujnik lotnych związków organicznych;

- Zintegrowany wskaźnik jakości powietrza

- Tryb automatyczny

- Poziom hałasu - 29 - 59 dB;

- Wymiary- 330 x 450 x 170mm;

- Waga- 5,5 kg;

 

 

ZANIECZYSZCZONE POWIETRZE W POMIESZCZENIACH

Powietrze w pomieszczeniach jest 2-5 razy bardziej zanieczyszczone niż powietrze na zewnątrz. Spędzamy ok. 90% naszego czasu w pomieszczeniach zamkniętych i jesteśmy stale narażeni . Typowymi zanieczyszczeniami są lotne związki organiczne (np. formaldehyd), drobny i zawieszony pył, nieprzyjemne zapachy, a także wirusy i bakterie. Osoby cierpiące na alergię mają również problem z pyłkami i roztoczami. Optymalnie oczyszczone powietrze prowadzi do dobrego samopoczucia, poprawy witalności i zmniejszenia liczby zachorowań.

 

WSKAŹNIK JAKOŚCI POWIETRZA
Roger little pokazuje jakość powietrza w pomieszczeniu. Stale mierzy jakość powietrza za pomocą czujnika. Wskaźnik jakości powietrza informuje, czy jakość powietrza pogarsza poprzez zmianę jego koloru (niebieski = dobry, pomarańczowy = średni, czerwony = słaby).

 

PREFILTR
Filtr wstępny usuwa grube cząsteczki kurzu. Chroni to poniższy filtr przed dużymi zanieczyszczeniami i tym samym optymalizuje jego funkcjonalność.

 

TECHNOLOGIA Dual Filter™
W sercu Roger little jest Dual Filter™, wykonany w Niemczech materiał filtracyjny gwarantuje najlepsze rezultaty czyszczenia. Dual Filter™ jest połączeniem filtra HEPA i filtra z węglem aktywnym. Filtr HEPA usuwa z powietrza zanieczyszczenia, takie jak drobny pyłek, pyłki i bakterie. Filtr z aktywnym węglem adsorbuje gazy obecne w powietrzu (nieprzyjemne zapachy, dym tytoniowy, formaldehyd, lotne związki organiczne, itp.) i filtruje je z powietrza.

WYMIANA FILTRÓW
Pojemność Dual Filter™ jest ograniczona, co oznacza, że musi być wymieniany co 8-12 miesięcy, w zależności od jego ekspozycji na powietrze i gazy. Dzięki inteligentnemu zegarowi filtracyjnemu Roger wskazuje, kiedy dokładnie należy wymienić filtr. 

 

Napisz recenzję

    Nie polecam           Polecam
AL 310 Oczyszczacz powietrza Wood's