TALL155 Oczyszczacz powietrza (Wood's)

Producent: Wood's (Szwecja)

Pomieszczenia do 32 m2,

Jakość oczyszczania 6

Jonizacja

E-cena
2,399

10 lat gwarancji! Wyprodukowano w Szwecji!
W magazynie w Warszawie
Dostawa w ciągu 1-3 w.d: Gratis!
<

Wood's TALL 155 - ultra cienki oczyszczacz powietrza naścienny lub stojący zaprojektowany specjalnie do pracy w sypialni lub innych małych pomieszczeniach. Dzięki cichej pracy, czyszczacz powietrzaTALL 155 może działać przez całą noc, nie zakłócając snu.

 

TALL 155 fitrmy Wood's to kompaktowy, bardzo cichy oczyszczacz powietrza. Niskie zużycie energii i cicha praca sprawiają, że ten oczyszczacz powietrza jest idealnym wyborem do zastosowania w sypialni. Opatentowany jonizowany filtr aktywny HEPA zapewnia wysoki przepływ powietrza i najwyższe oczyszczenie powietrza przy niskim zużyciu energii i cichej pracy. Oczyszczacz powietrza Wood's TALL 155 nie zużywa więcej energii niż budzik! Korpus oczyszczacza powietrza Wood's TALL 155 jest wykonany z metalu, który jest nie tylko bardzo trwały, ale także higieniczny, nie wydziela zapachu i w 100% nadaje się do recyklingu.

 

Oczyszczacz powietrza Wood's TALL 155 ma trzy prędkości wentylatora i osiąga maksymalny przepływ powietrza 150 m3 / h. Umożliwia to stosowanie filtra powietrza w pomieszczeniach o powierzchni do 32 m2. Te kompaktowe, wydajne i stylowe urządzenie oczyści powietrze z kurzu, pyłków, bakterii, alergenów i innych szkodliwych cząstek większych niż 2,5 mikrometra. Dzięki niskiemu zużyciu energii i niskiemu poziomowi hałasu, Wood's TALL 155 może pracować przez cały dzień i noc lub po wyjściu z domu. W ten sposób zawsze utrzymasz zdrowe powietrze w pomieszczeniu, nie martwiąc się o hałas i wysokie rachunki za prąd.

 

Oczyszczacz powietrza Wood's TALL 155 można zamontować na ścianie, podłodze lub innych płaskich powierzchniach. Nóżki są wyposażeniem opcjonalnym. Nie są zawarte w zestawie.

 

Parametry techniczne:

- Pomieszczenia do 32 m2;

- Filtr - HEPA (wymienny co 1 rok);

- Trzy prędkości wentylatora;

- Przepływ powietrza - 50 / 75 / 150 m3/h;

- Jonizacja powietrza;

- Czujniki- brak;

- Pobór energii - 4 / 10 / 18 W;

- Certyfikat Energy Star;

- Poziom hałasu - >27 dB (Zwiększa się wraz z obrotami wentylatora);

- Wymiary- 105 x 505 x 500 mm;

- Waga- 6,9 kg;

 

Ocena CADR :

  • Powierzchnia testowa - 10 m2;
  • Kurz - 94;
  • Pyłki - 113;
  • Dym papierosowy - 84.

 

Dzięki wymianie filtra HEPA co 6 miesięcy gwarancja zostaje przedłużona do 10 lat! W przeciwnym razie zastosowanie będzie miała standardowa 2-letnia gwarancja.

 

10 metų garantija

 

Oczyszczacz powietrza TALL 155 posiada certyfikaty:


energy star sertifikatas       aham sertifikatas

 

Napisz recenzję

    Nie polecam           Polecam
AL 310 Oczyszczacz powietrza Wood's