WDD80 Osuszacz powietrza Wood's

Producent: Wood's (Szwecja)

Pomieszczenia do 60 m2,

Wydajność- 8 L/doba (Niezależnie od temperatury),

Ogrzewa wydmuchiwane powietrze

E-cena
1,199

NAJCZĘŚCIEJ KUPOWANY! Najcichszy osuszacz! Polecamy!
W magazynie w Warszawie
Dostawa w ciągu 1-3 w.d: Gratis!
<

Osuszacz powietrza WDD80 Wood's jest łatwy w użyciu i ma wysoką wydajność osuszania. Dzięki kompaktowej konstrukcji i wyjątkowo cichej pracy, osuszacz WDD80 jest idealny do użytku w domach, sypialniach, salonach, kuchniach, łazienkach czy biurach. Korzyści z używania osuszacza powietrza:

 • Krople wody na oknie - ilość kondensatu znacznie spada lub całkowicie znika;
 • Pleśń przestaje się rozprzestrzeniać lub nie pojawia się w ogóle;
 • Pranie wysycha szybciej;
 • Powietrze staje się cieplejsze i przyjemniejsze;

 

Wood's logo

Wood's jest szwedzką firmą specjalizującą się w urządzeniach do poprawy klimatu w pomieszczeniach. Produkty Wood's, produkowane od ponad 60 lat, znane są z wysokiej jakości, niezawodności, wydajności i najniższego możliwego zużycia energii elektrycznej.

 

Osuszacz powietrza WDD80 Wood's niezawodnie zbierze nadmiar wilgoci w Twoim domu, posiada 3 letnią gwarancję. Model ten jest wydajny nawet w niskich temperaturach, dodatkowo osuszacz WDD80 podczas pracy ogrzewa wydmuchiwane powietrze, dając użytkownikowi maksimum korzyści. Ta cecha osuszacza jest szczególnie przydatna, gdy ogrzewanie domu jest niewystarczające. W ten sposób osuszacz stworzy możliwie najbardziej komfortowe warunki poprzez zbieranie nadmiaru wilgoci i ogrzewanie pomieszczenia.

 

Osuszacz powietrza WDD80 Wood's sprawdza się w:

 

Osuszacz powietrza suszy pranie
Suszeniu prania

Osuszacz powietrza w łazience
Łazience

Osuszacz powietrza w sypialni
Sypialni

Osuszacz powietrza w salonie i kuchni
Pokoju dziennym lub kuchni

 

Osuszacz powietrza WDD80 Wood's to najlepsza opcja dla osób poszukujących wydajnego, małego, lekkiego i cichego osuszacza o stosunkowo niskim zużyciu energii. Ten osuszacz nie wykorzystuje kompresora, dzięki temu pracuje znacznie ciszej niż większość innych osuszaczy na rynku. Podczas pracy wydmuchuje ogrzane powietrze i skutecznie osusza nawet chłodne pomieszczenia.

 

Osuszacz powietrza - osuszacz powietrza WDD80 w domu

 

Osuszacz powietrza WDD80 Wood's ma zintegrowaną automatyczną kontrolę poziomu wilgotności. Wystarczy, że użytkownik wybierze żądany limit poziomu wilgotności*, a osuszacz będzie się włączał i wyłączał automatycznie w zależności od warunków otoczenia. Osuszacz posiada trzy opcje prędkości pracy, z których największa służy do szybszego i wydajniejszego suszenia prania. Gdy zbiornik na wodę jest pełny, osuszacz powietrza przestaje działać, a na panelu sterowania zapala się komunikat informujący użytkownika, że należy wylać skropliny. Wyjęcie zbiornika na wodę jest wygodne i łatwe. Dodatkowo osuszacz powietrza posiada możliwość podłączenia węża wodnego w celu ciągłego opróżniania.

 

Osuszacz powietrza WDD80 nie posiada ekranu pokazującego poziom wilgotności, ale zaktualizowana wersja tego modelu, WDD90, ma nie tylko ekran, ale także dodatkową funkcję inteligentnego sterowania WIFI.

 

* Zgodnie z normami higienicznymi zalecany poziom wilgotności względnej w pomieszczeniu nie powinien przekraczać 60% i nie powinien być mniejszy niż 40%.

Panel sterowania osuszacza WDD80

 

Osuszacz WDD80 posiada również zintegrowaną funkcję jonizacji powietrza, która zmniejsza ilość nieprzyjemnych zapachów, wirusów i bakterii w powietrzu. Funkcję jonizacji powietrza można włączać lub wyłączać w zależności od potrzeb.

 

Parametry techniczne:

 • Maksymalnie dla pomieszczeń o powierzchni do - 60 m2;
 • Wydajność osuszania powietrza - 8 l / dobę (przy dowolnej temperaturze pokojowej w zakresie pracy osuszacza);
 • Przepływ powietrza - 85/100/120 m3/h;
 • Zużycie energii elektrycznej - od 0,33 kW w trybie cichego suszenia powietrzem do 0,65 kW w maksymalnym trybie suszenia odzieży;
 • Pojemność zbiornika - 2 litra;
 • Zakres temperatury pracy - 0 do +370C;
 • Poziom hałasu - 36 dB w trybie cichego suszenia, maksymalnie do 49 dB w trybie suszenia odzieży; To najcichszy osuszacz!
 • Automatyczne utrzymanie pożądanego poziomu wilgotności - Jest;
 • Timer - Jest;
 • Jonizacja powietrza - Jest;
 • Automatyczne sterowanie kierunkiem nawiewu - Jest;
 • Napięcie - 220-240V / 50Hz;
 • Wymiary - 351 x 180 x 500 mm;
 • Waga - 6,5 kg (konwencjonalne osuszacze kompresorowe ważą od 10 kg);

 

trzy lata gwarancji

 

* Czynniki zmniejszające powierzchnię obsługiwaną przez osuszacz powietrza:

 1. Wentylacja pomieszczeń: intensywna wentylacja z wykorzystaniem systemów rekuperacji lub utrzymywanie otwartych okien zmniejszy efekt osuszania;
 2. Ilość źródeł wilgoci: ze względu na suszenie prania, otwarte akwaria, intensywne korzystanie z prysznica, częste podlewanie kwiatów itp. konieczne będzie gromadzenie większej ilości wody;
 3. Pożądany poziom wilgotności: aby osiągnąć poziom wilgotności względnej 40%, należy zebrać więcej wody niż by osiągnąć 50%;
 4. Klimat zewnętrzny: w przypadku występowania ujemnych temperatur, konieczne będzie utrzymanie poziomu wilgotności na jak najniższym poziomie, aby uniknąć kondensacji na oknach;
 5. Czas użytkowania: krótkie użytkowanie osuszacza spowoduje zebranie niewielkiej ilości wilgoci, która szybko powróci do pomieszczenia;

 

 

Napisz recenzję

    Nie polecam           Polecam
Jak wybrać osuszacz powietrza?